Zdravé vlasy, krásne, lesklé….sen každej ženy. Naopak maximálnym strašiakom sú vypadané kolesá vlasov, rozštiepené končeky či chemlón na hlave. A páni - no aj tí sa majú čoho obávať - vysoké čelo, holé kúty a nebodaj celá hlava. V našom kaderníctve sa zaoberáme nielen trendami vo farbení vlasov a strihov, ale aj vedou nazývanou trichológia, z ktorej vyplývajú rôzne vlasové kúry zabezpečujúce lesklé, hebké a zdravé vlásky. Naše kaderníčky sú vždy pripravené Vám odborne poradiť, akú starostlivosť je nutné aplikovať doma, ako sa správne starať práve o tie Vaše vlásky a ako zabezpečiť, aby ste už nikdy nemali problém s rozčesaním Vašich ratolestí. Neviete, či by Vám pristal ten či onen účes. Prípadne rozmýšľate nad zmenou farby? Kľudne sa môžete zveriť do našich rúk, školenia vždy idúce v horúcich trendoch máme “v malíčku”, no ohľad berieme na Vašu individualitu, osobnosť a časovú náročnosť účesu.

Objednať sa

Naše služby

Kaderníctvo - mužiColorometriaVymývanie fariebStrih účesuEuroloková metóda nadpájania vlasovSvadobné a spoločenské účesy

Kaderníctvo - muži

Myslíme aj na pánov, tí často riešia problém s vypadaním vlasov a tiež ich trápia presvitajúce šediny. V minulosti sa na nich veľmi nemyslelo a ak sa chlap o seba trošku viac staral, čelil rôznym posmeškom a úškľabkom. No doba sa zmenila a nároky na výzor pánskej časti populácie sa z roka na rok zvyšujú.

Samostatná miestnosť prináša diskrétnosť pri využívaní špeciálne stanovených pánskych ošetrujúcich vlasových kúr. Počas pôsobenia vitamínov si užijete kvalitnú guo-sha masáž hlavy špeciálnymi vzácnymi kameňmi, ktorá zabezpečí detox vlasovej pokožky, jej prekrvenie a tak napomáha znovu obnove rastu vlasov. Viac o priaznivých účinkom guo-sha masáže sa dočítate v sekcií kozmetika a v sekcií masáže.

A čo s Vašimi šedinami páni? Úprimne - trošku nám, ženám, závidíte, že ich môžeme maskovať rôznymi farbami. Ale ako by ste vy zrazu vyzerali v prudko červenej? Alebo uhľovo čiernej??? Nič moc, verte mi. Na jednej strane Vám šediny dodávajú vážnosť a na druhej by ste ich najradšej zlikvidovali. Aj tu sme našli riešenie a ponúkame Vám pánske farebné odtiene, ktoré zodpovedajú prírodnej výške tónu vlasov. Čiže po aplikácií nebudú vlasy viditeľne zafarbené, čiastočne ukryjú šediny, no zároveň nechajú ich časť jemne presvitať. A toto všetko v diskrétnom salóniku mimo zvedavých dámskych očí:-)

“Výborná a skvele fungujúca spoločnosť zoskupujúca takmer "všetko" pod jednou strechou, čo vám bez pochyby ušetrí čas a peniažky. Mimoriadne príjemná masáž hlavy, kvalitný strih vlasov a chutná káva….Ďakujem aj masérskej sekcii za bezbolestné rána.” Mirko Ď.

Colorometria

Neničte si svoje vlasy experimentovaním s farbami a zverte sa do rúk profesionálom.

Colorometria, správne farbenie vlasov, je jedna z najnáročnejších oblastí v kaderníctve. Aby sa nám podarilo vždy dosiahnuť požadovaný odtieň vlasov, predchádza samotnému farbeniu komplexná diagnostika vlasov a vlasovej pokožky kamerou. Jej pomocou určíme presnú pigmentáciu vlasu, výsledky poukážu na jeho stav, štruktúru a prípadné poškodenie a vhodnosť použitia rôznych farieb.

Kombináciou s farebnou typológiou a po dohode s Vami odporučíme daný odtieň, starostlivosť v salóne, spôsob farbenia a domácu starostlivosť. Pri správnom určení intenzity pigmentácie vlasu dokážeme stiahnuť odtieň vlasov až o 5 stupňom pri 1 návšteve kaderníctva. Toto, keby ste sa pokúšali urobiť doma, bez následnej na to určenej vlasovej kúre, garantujeme Vám, že si vlasy spálite a budete ich musieť ostrihať.

Pri farbení používame rôzne techniky, ktoré odporúčame podľa toho, čo na vlase chceme dosiahnuť:

  • counturing colour
  • ombré
  • melír vrátane rôznych techník nanášania a zahrievania
  • priveé
  • ďalšie

“Super kaderko...dostala som po dlhých rokoch farbenia alergiu na nejakú zložku z farby a opuchla mi cela tvar, fakt som bola z toho zúfalá. Objednali mi však v salóne farbu na prírodnej báze, ktorá je naozaj skvelá. Veľmi oceňujem profesionálny a odborný prístup najlepšej kaderníčky...Mati veľmi pekne ďakujem” Zuzana

Vymývanie farieb

Stop vymývaniu farieb!

Určite sa Vám stalo, že ste prišli hrdá od kaderníčky s krásnym odtieňom na hlave a po pár umytiach boli Vaše vlásky zrazu “vyprané”, “vyšedivené”, “vyprašivené”…..Tomu je teraz koniec. Stabilizačná kúra na vlasy udržuje farebný pigment, akoby zafixuje výrazný farebný odtieň a vy môžete spokojne chodiť aj posledné dni pred farbením u kaderníčky po ulici, bez toho, aby ste sa skrývali pod šiltovkou. Túto kúru odporúčame najmä pre moderné šedé odtiene, zelené, ružové a zrzky.

Strih účesu

Aby ste boli spokojní s účesom, musíte mať hlavne dokonalý strih a to nielen po návšteve v kaderníctve, ale najmä keď vlásky dorastajú. Neustále módne trendy, ľahkosť a vzdušnosť, jednoduchá denná úprava, čisté línie…. to všetko Vám zabezpečí náš tím kaderníčok, ktoré sa niekoľkokrát ročne zúčastňujú školení zameraných na nové trendy v strihaní. Niekto si pomyslí, že strihanie je jednoduché. Naopak, využíva sa tu vo veľkom geometria, musíte poznať uhly, ktoré sú potrebné pri zostrihávaní rôznych účesov, niektoré strihy sa strihajú namokro, iné na sucho…. Podmienkou dokonalého účesu sú zdravé, lesklé vlasy.

“Niečo úžasné :) veľmi krásny prístup k zákazníkom a poradenie na strih vlasov, chodím vždy len ku nim a nevymenil by som za nič. Perfektné! A to isté aj masáže - krásny prístup a úžasné masírovanie u Pani Ďurkechovej, klobúk dole, odporúčam. Sú tam úžasní ľudia a vždy poradia ;) už len treba vyskúšať :)”Miroslav M.

V našom salóne Vám ponúkame široký sortiment výrobkov na intenzívne ošetrenie vlasov, celkový styling i domácu starostlivosť.

Máte potrebu mať bohatú hrivu na hlave? Je to pre Vás symbol ženskosti? Ak Vám príroda nedožičila bohatosť a hustotu vlasov, využite ich predĺženie v našej galérií. Máme na výber z 2 metód:

Euroloková metóda nadpájania vlasov

Pomocou euroloku, krúžku z ľahkého kovu, ktorý je dlhý cca 6 mm a má lievikovitý tvar, pripojíme k prírodným vlasom pridávaný prameň. Nepoužíva sa žiadne lepidlo, teplota ani žiadne chemikálie. Jednoducho sa eurolok stlačí a prameň je pripevnený nenápadne a dokonalo splynie. Vlasy je treba o 3 až 6 mesiacov posunúť – je to individuálne, odvíja sa to od rýchlosti rastu vlasov klientky. Pri posúvaní vlasov je možné opätovne použiť tie isté vlasy bez skracovania. O vlasy sa však musíte starať so zvýšenou pozornosťou. Nadpojené vlasy možno upravovať podľa svojich potrieb, t.j. fúkanie, žehlenie, natáčanie, farbenie. Odfarbovanie predĺžených vlasov nie je vhodné, vzhľadom na ich jemnú kvalitu. Češeme len špeciálnou kefou, ktorá je vyrobená na nadpájané vlasy nie obyčajnou ani hrebeňom, aby sme nepoškodili spoje.

Ošetrovanie nadpojených vlasov
Keďže nadpojené vlasy nie sú vyživované, tak je potrebné ošetrovať ich špeciálnymi prípravkami. Tie zaručia, že vlasy zostanú hodvábne jemné, lesklé a udržia si svoju kvalitu. Každé predĺženie vlasov potrebuje pravidelnú údržbu, ktorá závisí od rastu vlastných vlasov.

Svadobné a spoločenské účesy

Ako si vybrať slávnostný účes, aby nás nesklamal? Spoločenský účes musí vždy štýlom aj farbou ladiť so slávnostným oblečením, plesovými šatami alebo so spoločenskou róbou.

Rovnako tak je nutné spoločenský účes doladiť s make-upom a módnymi doplnkami. Nie vždy musíte spoločenské účesy doozdobovať šperkami. Náušnice alebo nevhodný náhrdelník môžu niekedy viac pokaziť, ako vzhľadu pomôcť. Účes nikdy nerobte na poslednú chvíľu. Nechajte mu chvíľu na vydýchnutie a získajte čas na vychytanie drobných problémov. Nechcete predsa, aby vám v polovici akcie spadol drdol alebo aby sa vám účes celý rozstrapatil pri prvom tanci.

Rôzne ozdôbky, sponky alebo čelenky vedia urobiť slávnostné účesy aj z tých najobyčajnejších rovných či krátkych vlasov. Spoločenské účesy z krátkych vlasov možno urobiť aj za pomoci príčeskov alebo rôznych pripínacích vrkôčikov. Spoločenské účesy na ples vyžadujú o niečo viac zdobenia a viac slávnostný ráz ako účes na party alebo spoločenské účesy na slávnostnú večeru či do divadla.

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku