Úprava rúk je v dnešnej dobe extrémne dôležitá. Ľudia automaticky pozerajú, či máme čisté nechty, či pokožka na rukách je hladká a okolie nechtov bez záderov.

Niektoré z nás sa rady popýšia krásne vytvarovanými a nazdobenými nechtíkmi, iné sú za prirodzenosť a preferujú zdravé, krásne ruky, upravené tzv. prírodne. Nech ste ten či onen typ, u nás si z bohatej ponuky ošetrenia rúk a úpravy nechtov určite vyberiete to najlepšie pre Vás.

Objednať sa

Naše služby

ManikúraFrancúzska manikúraJaponská manikúraGélové nechtyGél-lakParafínový zábal

Manikúra

Alebo ľudovo nazvané – upravené ruky. Je to základ pri práci s ľuďmi, kde neustále podávanie rúk je nevyhnutnou súčasťou denného rytmu. Pekne, prirodzene upravené ruky, nechty, bez záderov a zarastajúcej kožtičky okolo nechtov sú pre ženy a v dnešnej dobe aj pre mužov veľmi dôležité. Vôbec nie je výnimkou mužská populácia v nechtovom štúdiu. Manageri, riaditelia či sestričky v nemocnici…. – všetci sú priam povinní mať upravené ruky. Tí zručnejší si manikúru urobia aj doma. A tí ostatní nás navštívia:-) Začneme ošetrením kožtičky okolo nechtov pomocou špeciálneho zmäkčovača, upravíme dĺžku a tvar nechtov, preleštíme nechty a podľa individuálnych požiadaviek nalakujeme výživným, priesvitným alebo farebným lakom /túto časť muži z pochopiteľných dôvodov vynechávajú/. Na záver sa nechtové okolie ošetrí výživným olejčekom zabezpečujúcim hydratáciu nechtovej kožtičky.

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra - stále veľmi žiadaná a preferovaná najmä u žien, ktoré obľubujú športovú eleganciu, jednoduchosť a čistotu. Francúzskej manikúre predchádza ošetrenie rúk klasickou manikúrou. Rozdiel je v lakovaní nechtov - špičky prechádzajúce cez okraj prstov sa lakujú farebne, zvyčajne bielou farbou. Vyšší level je aplikácia gél-lakom s týmto farebným prevedením.

Japonská manikúra

Japonská manikúra, tzv. P-shine Úplne neinvazívna metóda ošetrovania nechtov, odporúčaná najmä na výživu nechtovej platničky, po odstránení gélových a akrylových nechtov, na rozštiepené nechty, časté zádery….jednoducho na problematické nechty. Začína podobne ako klasická manikúra, po úprave nechtov sa veľmi šetrne zdrsní celá nechtová platnička a vmasírujú sa extra výživné látky, minerály, včelí vosk, ktoré zabránia poškodzovaniu nechtov. Procedúru je nutné opakovať. Nechty sa nesmú lakovať min. 4 dni, inak by sa zničil efekt p-shinu.

Gélové nechty

Najžiadanejšou úpravou nechtov sú v dnešnej dobe práve gélové nechty. Oproti akrylovým obsahujú výrazne menej agresívnych látok. Ich výhodou je trvácnosť, pevnosť, pružnosť a vizuálna upravenosť cca 4 týždne.

Trendy v zdobení sa samozrejme líšia v závislosti od ročného obdobia, módnych hitov a individuality ženy. Ochraňujú naše prirodzené nechty a zabraňujú ich praskaniu.

V našom salóne využívame tzv. šablónovú techniku, pri ktorej sa nepoužívajú lepidlá ani umelé tipy. Prirodzene predĺži nechtové lôžko. Je vhodná na všetky typy nechtov, okrem silne ohryzených, kde vo výnimočných prípadoch sme nútení použiť starý spôsob modeláže – tzv. na tipy.

Gélové nechty sú výborným prostriedkom na odnaučenie od zlozvyku obhrýzania nechtov. Z funkčného hľadiska vrelo odporúčame všetkým ženám, ktoré pracujú v podmienkach, kde vlastné nechty a ruky vyslovene trpia – kaderníčky, upratovačky, sestričky….

Gél-lak

Páčia sa Vám upravené, farebné nechty, no rozčuľuje Vás neustále odlakovávanie a lakovanie? Tak toto je metóda presne pre Vás. Na upravené nechtíky sa nanesie tenulinká vrstva spevňujúceho gélu a farebného gélu, ktorá ponechá všetok cit a zachová takmer i hrúbku nechtu. POZOR – nepredlžuje samotný necht. Vydrží cca 3 týždne a potom je nutné gél-lak odstrániť a opätovne naniesť.

Parafínový zábal

Úžasná vec na extrémne vysušenú, dehydrovanú pokožku rúk, ktorá je často popraskaná až do krvi. Tiež odporúčame na ekzematické ruky, psoriázu a iné kožné ochorenia. Najskôr pokožku zjemníme vazelínkou s vysokým obsahom včelieho propolisu, ktorý nám vyhojí poškodené miesta. Následný píling odstráni odumreté, šupinaté časti pokožky /nepoužíva sa pri ekzéme, psoriáze…/. Vložíme rúčky do teplého, nahriateho parafínu a zabalíme do froté rukavíc.

Parafín odporúčame využiť počas kozmetického alebo kaderníckeho úkonu. Necháva sa pôsobiť 20 min a jeho účinky pretrvávajú niekoľko dní až týždňov. Kto ho raz vyskúša, neoľutuje. Vhodný pre všetkých a nevyhnutný pre pokožku, ktorá je vystavovaná rôznym chemikáliám, roztokom /lekári, sestričky, upratovačky, čašníčky…./

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku