Chýbajú Vám chĺpky v obočí, je príliš tenké, má nevyhovujúci tvar???? Máme pre Vás riešenie - permanentný make-up aplikovaný čepieľkovou metódou. Obočie ostane prirodzené, nie však príliš výrazné. Odteraz sa budete stretávať s konštatovaniami “je na Tebe niečo iné, neviem, čo to je, ale je to super!”

Farby, ktoré jemne aplikujeme špeciálnymi pierkom tesne pod povrch pokožky neoxidujú, čiže nemenia sa z tmavohnedej na červenú.

Za výhody tejto metódy ďalej považujeme takmer bezbolestnú aplikáciu, rýchlejšie hojenie rán a to, že po aplikácií môžete ísť okamžite medzi ľudí, bez enormného opuchu.

Objednať sa
Permanentný make-up

 

Pre zabezpečenie hladkého zhojenia je však od Vás priam nutná domáca starostlivosť, ktorá pozostáva z týždňového ošetrovania obočia hojivou mastičkou. Do týždňa sa na obočí vytvoria sfarbené šupinky, ktoré samovoľne odpadnú, je zakázané ich násilím odstraňovať. Dovtedy sa nesmiete zdržiavať na priamom slnku, navštevovať verejné kúpaliská a ani natierať permanentne hrubou vrstvou krému.

O mesiac nás prídete opäť navštíviť :-) V cene je zahrnutá aj korekcia. Je úplne normálne, že na niektorom mieste môže pigment vypadnúť.

Kontraindikácie:

Extrémne vysoký krvný tlak /konzultácia s lekárom/

Cukrovka /konzultácia s lekárom/

Lieky proti zrážanlivosti krvi /konzultácia s lekárom/

Pre aplikáciou nedoporučujeme požívať alkohol,  nápoje s obsahom kofeínu ako je káva a energetické nápoje.

Vek nad 18 rokov /mladšie klientky musia byť v sprievode zákonného zástupcu/

Ak máte závažné ochorenia, poraďte sa prosím so svojim lekárom, či je pre Vás perm. make-up vhodný.

“Vždy som si priala mať ráno upravené obočie, no roky som sa obávala tetovania, pretože moje kamarátky mali obočie veľmi výrazné, tmavé a ja som blondínka. Po tejto metóde ma dokonca pochválil aj môj manžel slovami - fakt to vyzerá super. Veľká vďaka!!!” Katka F.

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku