Aspoň raz za život ste určite pocítili, že by ste boli najradšej niekým iným. Že by ste chceli vyskúšať inú farbu vlasov, makeupu….no nikdy ste nenabrali odvahu urobiť ten rázny krok. A možno ste sa nemali na koho obrátiť, aby Vám správne poradil.

Celková zmena vizáže je vždy 50-50. Buď budete nadšené alebo nie. My premeny milujeme, zabávame sa pri nich, sme kreatívne a dokážeme Vám poradiť. Vždy, vždy však dbáme na to, čo si prajete, čo nám povolíte a akú premenu ste ochotná zažiť. Dôkladne sa s Vami porozprávame, uvedieme Vás do tajov farebnej typológie, poukazujeme foto z predchádzajúcich premien a vy sa sama rozhodnete, aký veľký šok spôsobíte okoliu:-)

Premena QUEEN

67-97€
  • 5-6 hodín
  • Farebná typológia
  • Kaderník - strih, farba
  • Denné líčenie
  • Fotodokumentácia
  • Úprava obočia

PREMENA QUEEN

Cena: 67€-97E /podľa dĺžky vlasov/. Vaša premena bude trvať cca 4-5 hodín. Po malom množstve otázok Vám určíme farebný typ /či patríte k jarnému, letnému, jesennému alebo zimnému typu - podrobnejšie info o farebnej typológií nájdete aj v sekcií vizáž/. Odporučíme Vám štýl oblečenia, líčenia a doplnkov.

Dopodrobna si rozoberieme, čo sa Vám páči a ako by ste si predstavovali svoj výzor. Do úvahy sa samozrejme berie aj Váš životný štýl - máte čas si každý deň fúkať vlasy? Vyžaduje si to Vaše zamestnanie? Alebo uprednostníte ľahký ležérny strih vlasov nenáročný na úpravu…

Na základe výsledkov z diagnostickej kamery určíme intenzitu pigmentácie vlasu, skontrolujeme pleť a v súlade s farebným typom osobnosti odporučíme zmenu účesu, farbu vlasov i techniku farbenia. Po pár hodinách hýčkania a nekonečného vypytovania, či sa cítite v pohode, nový účes nastylujeme a chytí Vás do parády vizážistka. Elegantné denné líčenie podčiarknuté upraveným obočím na ošetrenej pleti dotvoria Váš nový vzhľad. Aby ste si tento skvelý zážitok pamätali aj na staré kolená, obdržíte fotodokumentáciu.

Zaujíma Vás ako sa nalíčiť za 10 minút ráno? Praktická lekcia správneho postupu líčenia s ohľadom na Vaše individuálne črty, vizážistické triky, pravidlá optického klamu a poradenstvo v starostlivosti o pleť - to všetko za malý príplatok naviac k predchádzajúcej premene /kurzy líčení nájdete v sekcií kurzy a školenia/.

K premene QUEEN je možnosť priplatiť akúkoľvek ďalšiu našu službu, napríklad úpravu nechtov, hĺbkové čistenie pleti či príjemnú masáž.

UPOZORNENIE: v prípade nutnosti zosvetľovania vlasov sme nútené si účtovať príplatok za melírovanie.

Viac fotografií nájdete na Facebook

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku