KINESIOTAPING - NAŠA VEĽKÁ POMOC PRI PRÁCI

------------------------------------------------------------

Jedná sa o pásky pôvodne vyvinuté pre vrcholových športovcov, ktoré si našli cestu aj do nášho masérskeho salónu. Nie jeden klient sa presvedčil o ich pomoci.

Tejpy nám pomáhajú uvoľniť alebo naopak spevniť svaly. Dokážu plne nahradiť ortézu,  pomáhajú od bolesti, podporujú regeneráciu a liečbu po zraneniach a úrazoch. Dokážu pomôcť pri "ofúknutom" alebo "seknutom " chrbte, pomáhajú "tehuľkám" s nosením ťažkého bruška tým, že odľahčujú kríže. Pomáhajú športovcom pri dosahovaní lepších výkonov, dokážu spevniť  kĺby,  podporia ubolené kolená pred turistikou a ešte omnoho viac...

Tejpy neobsahujú žiadnu liečivú zložku, pôsobia  na tkanivo jedinečným spôsobom nalepenia. Pred každým nalepením tejpov, Vás čaká kratučká diagnostika, ktorá je dôležitá pre správnu aplikáciu. Najväčšie pôsobenie cítite počas prvých 3 dní od nalepenia. Maximálnu dobu nalepenia odporúčame 7 dní , v letnom období aj menej.

Cena tejpov sa u nás pohybuje od 5-10 Eur záleží od množstva spotrebovaného materiálu.

 

Pár slov od našich klientov :

"Nechal som si tejpy nalepiť pred výstupom na Kriváň. Ich pôsobenie som ocenil najme pri návrate a šľapaní dolu kopcom. Kolená držali a hlavne neboleli" Karol

" Som v 8 mesiaci tehotestva a záťaž na bruško a kríže mi dá niekedy poriadne zabrať. S tejpami  mám pocit akoby som ťažobu bruška vôbec necítila, a hlavne kríže prestali bolieť" Zuzka

"Ráno som sa zobudila a nemohla som otočiť hlavou. Absolvovala som masáž Gua sha  a kočky mi nalepili aj tejpy. 80 % bolesti pri odchode z masáže bolo preč." Miška

Neváhajte a objednajte sa ešte dnes prostredníctvom nášho  online rezervačného systému www.rezervujsi.sk/camellia , alebo telefonicky na našej recepcii  masáže , fyzioterapia : 0948 21 78 21. Čas potrebný na aplikáciu vrátane diagnostiky do 30 minút.

Tešíme sa na Vás tím Galéria krásy a zdravia Camellia.

 

 

 

Kinesiotaping v tehotenstve

Kinesiotaping ako rýchla pomoc a úľava od bolesti nielen pre bruško a kríže.

Tehotenstvo je považované za jedno z najkrajších období v živote ženy. Sú však aj žienky, ktoré si  toto krásne obdobie užívajú menej, v prípade ak sa  pridružia drobné zdravotné ťažkosti ako napríklad : bolesti chrbtice, ramien, kolien, drieku, bolesti bruška  alebo opuchy.

Určite poznáte tejpovacie pásky a videli ste ich nalepené  na športovcoch. Kinesiotaping sa používa na podporu svalov a kĺbov, ako úľava od bolesti,  uľahčuje hojace procesy v tele, podporuje tok lymfatického systému a ešte omnoho viac...

Pásky sú  vodeodolné, veľmi pružné, priedušné a v žiadnom prípade neobmedzujú v pohybe. Vyrábajú sa zo zdravotne nezávadných materiálov s akrylátovým lepidlom. Doba pôsobenia je 5-7 dní a  pri správnej aplikácií  začnú plniť svoju funkciu okamžite.

Naše skúsené fyzioterapeutky a masérky Vám po dôkladnej diagnostike odporučia najvhodnejší typ tejpovania. Zároveň Vám ukážu pár cvikov s ktorými si  viete rýchlo a jednoducho  pomôcť  od bolesti.

Neváhajte a objednajte sa ešte dnes na telefónnom  čísle: 0948 21 78 21

Alebo využite náš online rezervačný systém  pre kineziotejping, masáže a fyzioterapiu : www.rezervujsi.sk/camellia

Tešíme sa na Vás, tím Galéria krásy a zdravia Camellia Považská Bystrica.

 

 

 

 

 

 

Vyhraj 5 x hodinovú masáž

Jesenné sychravé dni nás akoby samé nabádajú dopriať si trošku oddychu a relaxu. Vonku chlad a masáž  s vyhrievacím vrecúškom je to pravé potešenie pre všetky naše zmysly.

Nechajte sa rozmaznať šikovnými rúčkami  našich masérok,  zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať jednu z piatich masáží.

Ako na to ?

1/ vychutnajte si skvelú masáž v mesiaci November v našom salóne Galéria krásy a zdravia Camellia

2/ vypíšte kratučký dotazník spokojnosti s troma jednoduchými otázkami, dotazník získate po masáži na našej recpcii

3/ a už iba čakajte  či vylosujeme práve Vás.

Každý piatok v mesiaci November budeme losovať jedného výhercu hodinovej masáže.  Vaše odpovede budem postupne uverejňovať na našej Fanpage.

Tešíme sa na Vás tím Galéria krásy a zdravia Camellia.

 

 

 

 

 

 

Zaškoľujeme nové masážne techniky - objednajte sa na hodinovú masáž v cene polhodinovej.

Garantujeme Vám, že sa budete cítiť ako na obláčiku.

 

Čaká na Vás relax, oddych, pohoda a po masáži uvoľnené rúčky, nôžky a bezbolestný chrbátik.

Pred masážou absolvujete kratučký rozhovor ohľadne zdravotného stavu, aby sme Vám vedeli techniky čo najlepšie prispôsobiť. Najviac sa venujeme tomu čo Vás trápi.

 

Najskôr používame " mäkké techniky"  je to fyzioterapeutická metóda, ktorá zrelaxuje napätú vrchnú časť svalov a pokožky. Ďalej používame bodovú a klasickú masáž, ktorá uvoľňuje svaly do veľkej hĺbky a pomáha riešiť bolesti veľkých kĺbov.

 

Na záver Vás čaká dokonalé rozmaznanie v podobe masáže krčnej chrbtice, pri ktorej ležíte pohodlne na chrbátiku. Túto časť mám osobne najradšej, hlávka  ostane zrazu neskutočne ľahká, a myseľ má čas pomaličky sa vrátiť do reality. 

                   

Doprajte si 60 minútovú masáž  za cenu 30 minútovej. Akcia platí iba pre masérku Valériu, počet miest je limitovaný.

Objednať sa môžete ihneď: www.rezervujsi.sk/camellia

alebo telefonicky na našej recepcii  0948 21 78 21

Tešíme sa na Vás tím Galéria krásy a zdravia Camellia.

 

NOVINKA - Kráľovská masáž tváre a dekoltu so vzácnymi olejmi
AKCIA : teraz iba za 22,90 Eur /pôvodná cena 34,- Eur/

Kontakt

Salón Camellia, s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
el.: +421 940 62 19 96
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Kontakt

Galéria krásy a zdravia Camellia s.r.o.
M. R. Štefánika 13
017 01 Považská Bystrica
Tel.: +421 948 21 78 21
E-mail: info@galeriakrasy.sk
Prejsť na kontakt

Sledujte nás naFacebooku